• VGOD Cubano Black Premium Salt Likit 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var

VGOD

-

vgod-cubano-black-salt

VGOD Cubano Black Premium Salt Likit 30ml

600,00 TL

Son Yorumlar

  • önder

    biraz vanilya biraz tütün aroması fena değil aslında deneyebilirsiniz bence kullanılacak bir ürün

Tüm Yorumları Gör

VGOD Cubano Black Premium Salt Likit


VGOD Tricklyfe tarafından sunulan Cubano Black SaltNic e-likit, daha sağlam tütün, daha zengin ve kremsi vanilyalı muhallebi ve pod mod cihazınız için daha güzel aroma ve içime sahiptir. Orijinal Cubano eliquid'i temel alan VGOD Cubano Black SaltNic, pod sistemleriniz için daha yumuşak bir vape deneyimi sağlar. Nefes aldığınızda, nefes verirken lezzetli vanilya notaları ile sağlam ve klasik tütün elde edeceksiniz.

Vgod Cubano Black, hazırlanmış bir uzmanlık alanıdır ve mükemmel bir şekilde yaşlandırılmıştır. Sınırlı miktarlarda el yapımıdır ve mükemmel bir şekilde kaynaşması için aylarca önceden demlendirilmiştir. BOLD, güçlü Küba puro tadı damağınıza geldiğinde, zengin kremalı muhallebi ipuçlarıyla mükemmel bir şekilde birleştiğinde hayal edeceğiniz kelimedir. Bu pürüzsüz, dengeli lezzeti verirken düşüneceğiniz tek şey, VGOD tarafından bir sonraki Cubano Black premium salt likit çekilişinizin beklentisidir.


50VG / 50PG


Made in U.S.A.


Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.Yorumlar
önder 04/05/2021
biraz vanilya biraz tütün aroması fena değil aslında deneyebilirsiniz bence kullanılacak bir ürün
Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim