• Smok Novo 4 Kartuş 3'lü Paket
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ

SMOK

-

smok-novo-4-kartus

Smok Novo 4 Kartuş 3'lü Paket

560,00 TL

Son Yorumlar

  • furkan

    orjinal ürün taktım sorunsuz kullanıyorum güvenilir site

Tüm Yorumları Gör

Smok Novo 4 Kartuş 3'lü Paket


SMOK Novo 4 Yedek Kartuşları, SMOK Novo 4 Pod Kiti için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanışlı, ergonomik ve dağınık olmayan bu bölmeler mükemmel bir buhar deneyimi sağlar.

Kartuşlar boş gelmektedir içerisinde coil bulunmamaktadır.

2ml e-likit kapasitesi

Ergonomik ağızlık

MTL buhar için harika

SMOK LP1 Coilleri ile uyumlu 

50/50 e-likit ve salt likit için uygundur


Smok Novo 4 kartuş 2 ml e-likit kapasitesi vardır ve e-likitinizi ait olduğu yerde tutmak için sızdırmaz bir teknolojiye sahiptir. Yandan doldurma portu, basit, dağınık olmayan bir yeniden doldurma işlemi sunar ve ergonomik ağızlık, siz buhar yaparken en üst düzeyde rahatlık sağlar.


Bölmeler, parlak SMOK LP1 coilleri ile uyumludur. Bu coiller MTL vape için mükemmeldir ve 0.8ohm ve 1.0ohm dirençlerde mevcuttur. Bu kartuş ve coillerle 50/50 e-likit veya salt likit kullanmanızı tavsiye ederiz.


 ÖNEMLİ UYARI:Açılmış,denenmiş,paketinden çıkarılmış ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini yitirdiği için iade değişim olmamaktadır.Uyumlu cihaz modeli açıklamalarda yazmaktadır.Kullandığınız kartuşun üzerinde model  belirtilmektedir ordan kontrol edebilirsiniz.Cihazınıza uyumluluğundan emin değilseniz destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar
furkan 06/01/2022
orjinal ürün taktım sorunsuz kullanıyorum güvenilir site
Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim