• Smok Acro Pod (Kartuş) 3'lü Paket
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ

SMOK

-

smok-acro-pod-kartus

Smok Acro Pod (Kartuş) 3'lü Paket

420,00 TL

Smok Acro Pod (Kartuş) 3'lü Paket


SMOK Acro 25W Pod Mod ile uyumlu olan ACRO yedek Kartuşlar, 2 ml likit kapasitesine sahiptir ve 15W-25W için derecelendirilmiş dahili 0.8ohm mesh coil, kauçuk tapalı yandan doldurma portu ve görünür bir e-likit penceresi ile gelir, favori normal likit veya salt elikit'inizin seviyesini izleyebilirsiniz. Gıda sınıfı PCTG malzemeden yapılan bu kartuşlar, kartuşu güçlü bir şekilde yerinde tutan manyetik bir bağlantı kullanır.


Smok Acro yedek kartuşlar 1paket/3 adet halinde gelir.


SMOK ACRO Yedek kartuş Özellikleri:


Doldurulabilir SMOK ACRO Pod: 2ml

Yan Doldurma Sistemi - Kauçuk tapa

Manyetik Bağlantı

Malzeme: Gıda Dereceli PCTG

Görünür likit Penceresi

Kullanışlı Yan likit Doldurma Tasarımı

Sızıntıyı Önlemek İçin Kauçuk Tapa

Dahili 0.8ohm Mesh coil
Uyumlu Model:

Smok Acro Pod Mod Elektronik SigaraUYARI: Kullandığınız coilinizi tam sıktığınıza emin olun oluşabilecek herhangi bir gevşeklik ateşleme yapmasını engelleyecektir.

Atomizerde likit ekli değilken herhangi bir şekilde ateşleme yapmayınız coilinizden yanık tadı almanıza sebep olur.

Atomizer bölümüne likit ekledikten sonra en az 15 dakika beklemelisiniz. Bu süre içerisinde ateşleme yapılmaz, en az 15 dakika beklemeden ateşleme yaparsanız coilinizden yanık tadı alabilirsiniz.


ÖNEMLİ UYARI:Açılmış,denenmiş,paketinden çıkarılmış ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini yitirdiği için iade değişim olmamaktadır.Uyumlu cihaz modeli açıklamalarda yazmaktadır.Kullandığınız kartuşun üzerinde model  belirtilmektedir ordan kontrol edebilirsiniz.Cihazınıza uyumluluğundan emin değilseniz destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim