• One Hit Wonder Mini Muffin Man Premium Salt Likit 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • One Hit Wonder Mini Muffin Man Premium Salt Likit 30ml
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

ONE HIT WONDER

-

one-hit-wonder-mini-muffin-salt

One Hit Wonder Mini Muffin Man Premium Salt Likit 30ml

387,99 TL

One Hit Wonder Mini Muffin Man Premium Salt Likit 30ml

Sizler için özel olarak üretilen Mini Muffin Man, şimdi Türkiye’de  satışa sunulmuştur.

Tatli çilek ve taze tarçinin eşsİz karişimiyla hazirlanan muffİn lezzet patlamasi…

One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014'de gerçekleştirdiği bir girişimin bugüne ait olan meyveleridir desek pekte yanılmış olmayız herhalde, global piyasada kendine büyük yer edinmiş olan marka bugün E Likit pazarında 3 kıtada bulunan toplam 4 dağıtım merkezi ağına sahip ve kendi üretim tesisleri ile tüm dünyada 80'den fazla farklı ülkede bulunan ortaklarıyla 200 bölgede satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Tüketici ile bu denli yakın temas halinde olan firma Vizyoner, Dinamik ve İlerici tavrıyla başarıya tırmanmaya devam ediyor.

SGS laboratuvarlarında ki testlerden başarıyla geçmiş olan One Hit Wonder™, kalite açısından da enfes aromalarıyla çıtayı yükseltmeyi başarmış durumdadır.


60 VG / 40 PG
Şişeleri ters çevirerek dolum yapmayınız aksi halde emzikler çıkabilir bunun için şişeyi dik açıp kullanmadan önce emzikleri kontrol edebilirsiniz.Gevşeklik  durumuna emzikleri tutarak dolum yapabilirsiniz.

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.
· Yorumlar
Sinan 24/04/2022
günde bir paket sigara içen birisi olarak ne kadar götürür bu beni tahmini olarak bir şey söyleyebilir misiniz? 30ml diyor ama şişesi bayağı büyük görünüyor...

CEVAP:
Merhaba günlük tüketiminize göre değişir günde kaç ml kullanacaksanız 30 ml i ona bölebilirsiniz ürünler 30 ml olmakta
Burhan Aksel 30/03/2021
tek bir kötü yanı var oda alışınca başka likit içmek istemiyorsunuz
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim