• Joyetech ProC BFL Coil
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Joyetech ProC BFL Coil
Stok Durumu: Stokta var

JOYETECH

-

joyetech-proc-bfl-coil

Joyetech ProC BFL Coil

246,49 TL


Joyetech ProC BFL Coil


0.5ohm 15-30W (DL Ciğer Çekimi)
0.6 ohm 15-28W (MTL Sigara İçimi)
1 ohm 15-25W (MTL Sigara İçimi)
1.5 ohm 8-20W (MTL Sigara İçimi)


Uyumlu Olduğu Modeller
Cubox Kit
Cubis 2 Atomizer

UYARI: Kullandığınız coilinizi tam sıktığınıza emin olun oluşabilecek herhangi bir gevşeklik ateşleme yapmasını engelleyecektir.

Atomizerde likit ekli değilken herhangi bir şekilde ateşleme yapmayınız coilinizden yanık tadı almanıza sebep olur.

Atomizer bölümüne likit ekledikten sonra en az 15 dakika beklemelisiniz. Bu süre içerisinde ateşleme yapılmaz, en az 15 dakika beklemeden ateşleme yaparsanız coilinizden yanık tadı alabilirsiniz.

Bu 5 Paket Joyetech ProC-BFL Yedek Bobini, düşük güçlü, ağızdan akciğere (MTL) fanları birkaç hafta boyunca vaping yapmalıdır. Bu çok yönlü bobin yelpazesi, 15 ila 30 Watt aralığında doğrudan akciğer (DL) vaping için biraz artırılmış hava akışına sahip 0,5 Ohm'luk bir bobin bile içerir.

Bu bobinlerin her biri Cubis, Cubis 2, Cubis Pro ve Pro Mini gibi Joyetech tanklarına sığacak. ProC-BFL bobinleri Joyetech’in eGo AIO vape kalemi ve Elitar e borusuyla da uyumludur!

Sıcaklık kontrolü (TC) moduna sahip bir mod kullanıyorsanız, ProC-BFL serisindeki iki Paslanmaz Çelik bobini kontrol edin. Paslanmaz Çelik bobin teli, sıcaklık kontrolü, değişken watt ve baypas modları ile uyumludur. Bu bobinlerin tümü, optimum lezzet ve verimli e-meyve suyu dağıtımı için organik pamuk fitillerine sahiptir.
ÖNEM UYARI:Açılmış,denenmiş,paketinden çıkarılmış ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini yitirdiği için iade değişim olmamaktadır.Kullandığınız coilin üzerinde model ve ohm değerleri belirtilmektedir ordan kontrol edebilirsiniz.Cihazınıza uyumluluğundan emin değilseniz destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

· Yorumlar
Hidayet 24/11/2020
Mrb. evic vtwo mini ile kullanılırmı.

CEVAP:
Merhabalar, uymaz. https://trelektroniksigara.org/joyetech-coil bu linkteki coiller uyar cihazınıza.
Yusuf Emre 10/04/2019
Nrg se tank ile uyumlu mudur hocam

CEVAP:
Merhaba, nrg se tank ile uyumlu değildir. https://trelektroniksigara.net/vaporesso-gt-coil orijinal vaporesso coillerini model kısmından seçebilirsiniz.
ERDEM ALKAÇ 02/01/2019
hızlı gönderi orjinal ürün 10 numara 5 yıldız
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim