• I Love Salts Tropic Mango Premium Salt Likit 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

Madhatter Juice

-

I-love-salts-tropic-mango

I Love Salts Tropic Mango Premium Salt Likit 30ml

298,39 TL

I Love Salts Tropic Mango Premium Salt Likit 30ml


I Love Salts Tropic Mango premium e-likit, tam da gerçek yoğun mango lezzetinden başka bir şey sunmaz. Her vuruş, dilinizi o egzotik mango tadıyla yıkayarak cennetinize bir kaçış sağlar. Büyüleyici nektarın dilini düşürdüğü için susuzluğunuz tamamen tatmin olacaktır.

I Love Salts Premium Salt Likitleri, şaşırtıcı derecede pürüzsüz ve derin boğaz vuruşları için dengeli 50 VG / 50 PG karışımı ile 30ml'lik bir şişede gelir.

Mad Hatter Juice I Love Salts 

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

Made in U.S.A· Yorumlar
erdi şen 16/10/2020
juul mango bulamayinca en başarılı ikinci seçenek ilovesalts mango ama uzun zamandır stok yok , başka sitelerde de yok , ne zaman gelir??

CEVAP:
Merhaba, ürün geliş tarihi malesef net değildir. Ürün geldiğinde haberdar ol butonu ile sms bildirimi alabilirsiniz. Ayrıca dinner lady yeni serisini deneyebilirsiniz https://trelektroniksigara.org/dinner-lady-mango-ice-salt - https://trelektroniksigara.org/dinner-lady-mango-iced-tea-salt
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim