• I Love Salts Pasific Passion Premium Salt Likit 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ

Madhatter Juice

-

I-love-salts-pasific-passion

I Love Salts Pasific Passion Premium Salt Likit 30ml

259,47 TL

Son Yorumlar

  • alp

    karışık meyveleri seviyorsanız kesin deneyiniz pişman olmazsınız çokkaliteli içimi enfes sorunsuz ulaştı teşekkürler

Tüm Yorumları Gör

I Love Salts Pasific Passion Premium Salt Likit 30mlI Love Salts 30ml tarafından her Pasifik Tutkusu ile damak tadınız tropik bir adaya doğru bir yolculuğa çıkacak. Mad Hatter'daki mükemmel lezzet şeflerinden Pacific Passion, sulu ananaslar, olgun çilekler ve kremalı hindistancevizi içeren sarhoş edici bir lezzettir. Ne zaman bir hit alırsanız, saf memnuniyet ve mutluluktan başka bir şey yaşamayacaksınız. Bu tuzlu lezzet, iyi bir tropikal meyve lezzetinden hoşlanan herkes için mükemmeldir.

Mad hatter I love Salts klasik mentol e-likit ferahlatıcı bir mentol hissini tercih eden kullanıcılar için ideal bir premium kalitede salt likittir. Serin nane tadı, tekrar tekrar denemek isteyeceğiniz hafif, canlandırıcı bir deneyim sunar.


I Love Salts Premium Salt Likitleri, şaşırtıcı derecede pürüzsüz ve derin boğaz vuruşları için dengeli 50 VG / 50 PG karışımı ile 30ml'lik bir şişede gelir.

Mad Hatter Juice I Love Salts 

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

Made in U.S.AYorumlar
alp 24/11/2020
karışık meyveleri seviyorsanız kesin deneyiniz pişman olmazsınız çokkaliteli içimi enfes sorunsuz ulaştı teşekkürler
Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim