• Halo Tribeca Ultra Nic Salt Premium Salt Likit 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ

HALO

-

halo-tribeca-salt-30ml

Halo Tribeca Ultra Nic Salt Premium Salt Likit 30ml

181,63 TL

Halo Tribeca Ultra Nic Salt Premium Salt Likit 30ml


Halo Tribeca, diğerleri arasında tek başına duran ünlü bir e-likit olan Tribeca, mükemmel ve tatlı bir görünüm elde etmek için mükemmel vanilya ve karamel uyumlu bir şekilde harmanlanmış pürüzsüz tütün lezzetiyle endüstri standardını belirledi. Şimdi bu hayran favorisi, aynı pürüzsüz tada sahip, size daha hızlı nikotin iletimi, daha uzun süreli nikotin etkisi ve daha sağduyulu vaping sağlayan hoş bir salt likit versiyonunda sunuluyor.


Daha hızlı, daha güçlü nikotin iletimi. Minimal buhar üretimi - “her yerde” titiz vaping sağlar. Daha uzun süre kalıcı nikotin etkisi - daha az tüketim, paradan tasarruf etmenizi sağlar!

50 VG / 50 PG


Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

Halo Saflık, elektronik sigara endüstrisinde önde gelen e-sıvı üreticilerinden biridir. Halo sıvıları, hepsi ABD yapımı olan% 100 olan en yüksek dereceli içerik maddeleriyle yapılır.
Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim