• Halo SubZero Ultra Nic Salt Premium Likit 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ

HALO

-

halo-subzero-salt-30ml

Halo SubZero Ultra Nic Salt Premium Likit 30ml

181,63 TL

Halo SubZero Ultra Nic Salt Premium Likit 30ml


Halo Subzero Yoğun, serin nane efekti sergileyen bir salt likittir, diğer mentol lezzetlerinden daha güçlüdür. Bu hoş salt versiyonu daha uzun süre dayanan bir nikotin etkisi, düşük buhar üretimi ve buzul temizliği sağlayan bir cilaya sahiptir, böylece tüm gün SubZero'nun soğuk lezzetini unutabilirsiniz.

SubZero E-liquid, standart mentollü e-likit lezzetlerinin üç kat mentol etkisiyle dolu oldukça taze bir deneyim sunar. Daha konsantre bir mentol etkisi isteyenler için tasarlanan bu birinci sınıf likit karışımı, ince bir tatlandırılmış nane karışımı tat sunar.

50 VG / 50 PG

Daha hızlı, daha güçlü nikotin iletimi. Minimal buhar üretimi - “her yerde” titiz vaping sağlar. Daha uzun süre kalıcı nikotin etkisi - daha az tüketim, paradan tasarruf etmenizi sağlar!

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

style="font-family: Montserrat, sans-serif; position: relative; font-size: 17px; text-align: center; outline: none !important;"> Halo Saflık, elektronik sigara endüstrisinde önde gelen e-sıvı üreticilerinden biridir. Halo sıvıları, hepsi ABD yapımı olan% 100 olan en yüksek dereceli içerik maddeleriyle yapılır.
Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim