• Halo Midnight Apple 10ml Premium Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Halo Midnight Apple 10ml Premium Likit
Stok Durumu: TÜKENDİ

HALO

-

halo-midnight-apple-10ml

Halo Midnight Apple 10ml Premium Likit

37,62 TL

Halo Midnight Apple 10ml Premium Likit

Halo tarafından Midnight Apple E-Juice, birinci sınıf tütün çeşitleri ve gevrek Granny Smith elmalarının ince ipuçlarının mükemmel bir evliliğini temsil ediyor. Diğer aromalı tütün e-meyve sularının büyük çoğunluğunun aksine, Halo'daki usta zanaatkârlar, doğal tütün notlarının elma aroması tarafından aşırı güçlenmemesini sağlamak için gerçekten muhteşem bir iş çıkardılar. Daha ziyade, iki tadı mükemmel bir denge ve uyum içinde, Midnight Apple'ı bugün piyasadaki en inanılmaz tütün e-sularından biri haline getiriyor.

Halo Subzero, 10ml’lik özel, güneş geçirmeyen ve çocuk korumalı bir şişede saklanmaktadır. Eğer siz de standartların üstünde bir likit keyfi yaşamak isterseniz sizleri de Halo Subzero denemeye davet ederiz.


Halo, e-sıvı malzemeleriyle ilgili bir Amerikan Markasıdır, özenle hazırlanmış ve özenle işlenmiş bir dizi premium e-sıvı önermekteyiz.Kendinizi kayıtsız bırakmayacak dengeli ve rafine karışımlardan oluşturulmuş iyi tanımlanmış bir kimliğe sahip bir e-sıvı koleksiyonunu keşfedin.
Halo e-sıvılar diasetil içermez, parabensiz ambroks içermez


Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim