• Halo Malibu 50ml Premium Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:
%32

HALO

-

halo-malibu-50ml

Halo Malibu 50ml Premium Likit

162,17 TL
110,00 TL
%32

Halo Malibu 50ml Premium Likit

Halo tarafından üretilen Malibu E-Likit, sadece en egzotik tropik adalarda mevcut olan, dondurulmuş bir Piña Colada'nın tadını tam olarak yansıtmaktadır. Tatlı Hawaii ananasları, buz ile dikkatlice karıştırılır ve serin bir yüzey için bir mentollü ipucu. Son derece tatlı tropikal notalarla, Malibu Likit bir şişede tatile benzer.


Bir sonraki en sevdiğiniz e-meyve suyu tadınızı arıyorsanız, daha fazla kendinizi düşünmeyinHalo Subzero, 50ml’lik özel, güneş geçirmeyen ve çocuk korumalı bir şişede saklanmaktadır. Eğer siz de standartların üstünde bir likit keyfi yaşamak isterseniz sizleri de Halo Subzero denemeye davet ederiz.


Halo, e-sıvı malzemeleriyle ilgili bir Amerikan Markasıdır, özenle hazırlanmış ve özenle işlenmiş bir dizi premium e-sıvı önermekteyiz.Kendinizi kayıtsız bırakmayacak dengeli ve rafine karışımlardan oluşturulmuş iyi tanımlanmış bir kimliğe sahip bir e-sıvı koleksiyonunu keşfedin.
Halo e-sıvılar diasetil içermez, parabensiz ambroks içermez


· Yorumlar
sacit ö. 04/07/2019
Halo hala bence en iyi marka. Diğerleri gelip gidebilir, fakat Halo sürekli olarak kalacak
soner tanyol 04/07/2019
çok kaliteli bir likir gerçekten aroması çok kaliteli fresh baymayan bir aroması var çok beğendim
Emre başol 04/03/2019
Hızlı göndderiniz için teşekkür ederim. İl alışverişim biraz tedirgin olmadım değil ama ilgi ve alaka çok iyi her soruma sıkılmadan cevap verdiniz .
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim