• Five Pawns Bowden's Mate 60ml Premium Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Five Pawns Bowden's Mate 60ml Premium Likit
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

Five Pawns

-

five-pawns-bowdens-mate

Five Pawns Bowden's Mate 60ml Premium Likit

324,34 TL


Five Pawns Bowden's Mate 60ml Premium Likit
Five Pawns Bowden’s Mate, yemeklerden sonra taze nanenin hazım vermesi fikrinden doğan fresh bir e-likittir.Bowden’s Mate Çikolata ve Fransız Vanilyası ile çeşnilendirilerek, taze nanenin serinletici efsanevi aromasıyla kombine edilerek serinletci bir etkiye sahip e-likittir.


Five Pawns Bowden’s Mate aroma içeriği : Sütlü Çikolata, Fransız Vanilya ve Taze NaneSadece California ve yöreye özgü en iyi malzemeleri kullanılır. Tüm sıvı Californiya eyaletinde yapılır. Likit Karışımı % 50 VG /% 50 PG'den oluşur. Tatlar hem yapay hem de tabii olarak baz bileşenlerden oluşur ve her aromayı çeşitli nikotin kuvvetlerinde sunarız.

Yeni şişede ve yeni nikotinde aynı harika lezzetin tadını çıkarın. Five Pawns artık tüm e-sıvı ürünlerinde S-isomer nikotini kullanıyor. Avrupada Cam şişenin yasaklanması ile Five Pawns üretimi yeni tip Gorilla Şişelerde yapmaktadır.


· Yorumlar
RAMAZAN CEYLAN 29/09/2021
sağlam paketleme hızlı kargo ürünün nanesi çok baskındı buna rağmen adv olmasada ara ara mtlde tüketirim.
ercan 27/12/2020
12 mg nikotin MTL için uygun mudur?

CEVAP:
Merhabalar evet kullanabilirsiniz mtl ile. Önemli olan , 12 mg nikotin seviyesinin size ağır gelip gelmeyeceği. Bunu da kullanarak anlayabilirsiniz.
emirhan 12/12/2020
çok fazla likit deneme fırsatım oldu five pans likitlerde oldukça güzel yeni seride kullandıkları nikotin biraz farklı geliyor başlarda ama kullandıkça daha çok alışıyorsunuz ve mükemmel tadı zamanla yakalıyorsunuz
tuna han 19/11/2020
bir kaç çeşit ürün aldım stokda görünce ,şişeler değişmiş açıklamadada belirtilmiş bu durum okumamıştım :) firmasına mail attım ürünler doğru orjinal artık yeni üretime geçmişler siteyide biliyorlar ülkemizde ürün verdikleri siteymiş içim dahada rahatladı uzun zamandır zaten bu firmadan alışveriş yapıyorum hep orjinal ürünler geldi herzaman bir muhattap bulabiliyoruz çok ilgililer aroması güzel keyifle içebilirsiniz beğendiğim birkaç likitten biridir alışverişe devam
Emrullah Taşdan 11/01/2019
Kuzenimde denedim oda burdan almış (Hakan taşdan) tatlı ve ferahlatıcı bir likit
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim