• Dinner Lady Fruit Series Melon Twist 60ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

Dinner Lady

-

dinner-lady-melon-twist

Dinner Lady Fruit Series Melon Twist 60ml

341,78 TL

Dinner Lady Fruit Series Melon Twist 60ml Premium Likit


Kavun, Kivi, Karpuz (Baskın Tat Kavun)


Dinner Lady Melon Twist tadı küçük bir mola vermek istediğinizde biraz karpuz kavun ve ekşi kivi, harika bir tat birleştiren harika bir yaz tadı. Taze ve sulu üst tonlar, her çekimde ağız sulandıran kivi için yer sağlar.

Melon Twist premium likit Klasik meyve tadında bir dokunuş mu arıyorsunuz? Bir elektronik sigara likitinin ne kadar lezzetli olabileceği konusundaki fikrinizi denemek için tatlı, sulu kavunun tatlı, tart kivi ile buluştuğu karpuzun hafif tadını içeren muhteşem bir likit. En nefis bir esigara tadı için Dinner Lady'den Melon Twist'i deneyin!


Dinner Lady Fruits Serisi meyve aromalı premium elektronik sigara likiti severler için üretilmiştir, yoğun karışık meyve aromaları ile 60ml kolay dolumlu şişeler ile paketlenmektedir.

70Vg / 30Pg

Made in U.K.

· Yorumlar
Ahmet  Öz 26/04/2021
Likit diğer kulladığım likitlere kıyasla boğaz vurumu bi tık daha fazla. Ama beğendim içimi baymıyor. Site gerçektende güvenilir. Hızlı kargo içinde teşekkürler.
ismail dolat 03/10/2020
sitedeki bütün kavun aromaları denemiştim sanırım favorim bu likit oldu hızlı kargo için teşekkürler
Emre zorlu 06/09/2020
İçtikten sonra odamdan çıkıp başka yere gidip geldiğimde odadaki o kavun kokusunu anlatamam. Tadı da bir o kadar güzel. Sipariş verdiğim diğer likitlere oranla daha ağır ama rahatsız edici şekilde değil.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim