• Dinner Lady Cafe Tobacco Premium Salt Likit 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

Dinner Lady

-

dinner-lady-cafe-tobacco-salt

Dinner Lady Cafe Tobacco Premium Salt Likit 30ml

298,39 TL

Dinner Lady Cafe Tobacco Premium Salt Likit 30ml


Dinner Lady by Cafe Tobacco e-likit, zengin ve eskimiş notalara sahip bir tütün karışımıdır. Teneffüs edildiğinde, pürüzsüz tütün tadı belirgindir, hızlıca ardından acı tatlı bir kahve izler, derin, koyu renkli tatlar isteyenler için idealdir.

İngiltere'nin önde gelen birinci sınıf kalite vape markası Vape Dinner Lady, sigaradan geçmek isteyenlere yardım etmek için tasarlanan yeni bir premium tütün aromalı e-sıvı ürün yelpazesini duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Dört farklı aromada sunulan, yeni Lüks Class Tobacco serisi sigara içenlerin daha güvenli bir alternatif olarak vaping'e geçmelerine yardımcı olmak için çekici hale getirmek için geliştirilmiştir.


50 VG / 50 PG

Amerikanın ödüllü likiti Türkiye'de en uygun fiyata trelektroniksigara3.com farkıyla.


Made in U.K.


Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

· Yorumlar
Mustafa Özkan 26/10/2020
Çok tatlı aroma sevmeyenler için ideal.
Erdem 06/05/2020
daha önce kullandığım kahveli likitlerden dolayı biraz temkinli yaklaştım fakat bu cidden çok güzel. aradığım likiti buldum sonunda. baymıyor ve çok lezzetli bir kahve tadı var. tavsiye ederim.
Barış 28/02/2020
İçtiklerimin aradında en iyisi. Boğaz vurumu en iyisi. Sigara birakmak için en iyisi
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim