• Choops Creamy Strawberry 30ml
  Yakınlaştırmak için tıklayın
 • Choops Creamy Strawberry 30ml
Stok Durumu: TÜKENDİ

Chops Liquid

-

choops-sreamy-strawberry

Choops Creamy Strawberry 30ml

51,89 TL

Son Yorumlar

 • Samet A***

  3 Mg Nikontlisini Merak Edip Aldım Çilek Aroması Belli İçerken Ama Çok Şekerli Bir Tad

 • Filiz A***

  Aradığım likiti buldum tşkler

  Cevap: Rica ederiz efendim güle güle kullanın
Tüm Yorumları Gör

Choops Creamy Strawberry 30ml


E-likit Dünyasının En Bilinen Aroma Kombinasyonlarından Birisi Olan Çilek Kremayı Bir De Choops’dan Deneyin! Choops Creamy Strawberry 50 VG - 50 PG Oranıyla Yoğun Buhar Ve Rahat İçim Ayrıcalığı Da Sunuyor!


E-sigara kullanıcıları arasında en popüler olan aroma karışımlarından bir tanesi de çilek - kremadır. Eğer bir klasik haline gelmiş olan bu içeriği bir de Choops farkı ile tatmak isterseniz, Choops Creamy Strawberry sizlerle!

Choops Creamy Strawberry, 50 VG ve 50 PG oranına sahiptir. Sahip olduğu bu yüksek VG oranı sayesinde kıvamlı olmasının yanında sizlere yoğun buhar ve rahat çekim imkanı da sunan e-likit içeriğinin tadı şekerlidir. Buna ek olarak Creamy Strawberry, günün her saati kullanılabilecek son derece başarılı bir premium e-likit içeriği olarak karşımıza çıkıyor.


Choops Creamy Strawberry, 30 ML’lik özel damlalık ve kapaklı cam şişede sizlere ulaşır. Özel damlalık cihazlarınıza dolum yapmanıza olanak verir. Buna ek olarak sertçe çevrildiğinde açılabilen kapak, likit sızıntısına ek olarak evcil hayvan veya çocukların likitle temas etmesini engeller.

 Sitemizde bulabileceğiniz 30 ML’lik Choops Creamy Strawberry, cam bir şişeye, farklı nikotin ve 50PG - 50VG oranına sahiptir.


e-likit içeriği aroma açısından zengindir. İçeriği yine de başka aroma veya e-likit karışımlarıyla kullanmayı tercih edebilirsiniz. Sitemizde tamamen orijinal olarak bulunan Choops Creamy Strawberry’nin içimi kolay ve yoğun buhar veren bir kaliteli likit olduğunu ve ismini ünlü bir şekerleme markasından aldığını ekleyelim. Eğer kaliteli ve hoş kokulu bir kaliteli likit içeriği arıyorsanız Choops Creamy Strawberry hemen şimdi sitemizden sipariş verebilirsiniz. 


Choops Creamy Strawberry Özellikleri:


Aroma: Çilek - Krema

PG - VG Oranı: 50 VG / 50 PG 

Şişe Tipi: Cam, Özel Damlalık - Sert Kapaklı 

Şişe Boyutu: 30 ML 

Yorumlar
Samet A*** 02/11/2018
3 Mg Nikontlisini Merak Edip Aldım Çilek Aroması Belli İçerken Ama Çok Şekerli Bir Tad
Filiz A*** 06/09/2018
Aradığım likiti buldum tşkler

Cevap: Rica ederiz efendim güle güle kullanın
Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim