• Big Cheap Bottle BCP Banana Premium Likit 120ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
%29

BIG CHEAP BOTTLE

-

big-cheap-bottle-bcb-banana

Big Cheap Bottle BCP Banana Premium Likit 120ml

162,17 TL
115,00 TL
%29

Big Cheap Bottle BCP Banana Premium Likit 120ml


Big Cheap Bottle BCB Banana Muz, Ananas ve Hindistan Cevizi parçaları ve bir kepçe Vanilyalı dondurma ile tam aromalı kızarmış muzlu premium bir likit olduğunu kanıtlamıştır.

Özellikler:

Şişe boyutu 120ml

70VG / 30PG


Big Cheap Bottle Vape Kahvaltı Klasikleri tarafından getirildi. Big Cheap Bottle, 120 ml tombul goril şişesinde bir meyveli harmanla birlikte karıştırılan dört lezzetli şeker ve tatlı çeşidini sunar.

Vape Kahvaltı Klasikleri, 2015'in sonlarına doğru Pancake Man E-Likit'in tanıtımıyla elektronik sigara likit endüstrisine giriş yaptı. Piyasadaki diğer kahvaltı lezzetlerini bir araya getiren esigara Kahvaltı Klasikleri, paketlenmiş şişe boyutları ile renkli dekoratif ambalaj dahil olmak üzere bir pazarlama cazibesi getirdi. Her bir lezzet, vape endüstrisinde, lezzeti temsil eden bir renk şeması ile birlikte eşsiz bir karakterde iyi bilinmektedir. Vape Kahvaltı Klasikleri, artık, yaratıcı lezzetler ile tüm lezzet profillerine hitap eden, 60ml ila 120ml arasında değişen lezzet seçeneklerine sahip farklı ebatlarda e-sıvıların tamamını içermektedir.

Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim