• asMODus Minikin 3 200w Box Mod
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • asMODus Minikin 3 200w Box Mod
  • asMODus Minikin 3 200w Box Mod
  • asMODus Minikin 3 200w Box Mod
  • asMODus Minikin 3 200w Box Mod
Stok Durumu: TÜKENDİ

ASMODUS

-

asmodus-minikin-3

asMODus Minikin 3 200w Box Mod

778,40 TL
asMODus Minikin 3 200w TC Box Mod

Asmodus Minikin 3 Box MOD, rahat tutuş için ergonomik gövde tasarımına ve kolay kullanım için tam renkli dokunmatik ekrana sahip Asmodus Minikin ailesinden yeni ve güçlü bir TC Box MOD. Yeni GX-200-UTC Yonga Seti ile harici çift 18650 pil(ayrı satılır) ile çalışan Minikin 3 MOD, değişken watt modları ve Minikin'den daha doğru sıcaklık kontrol modu ile maksimum 200W maksimum gücü destekler. Ayrıca, kullanıcının tercihine ince ayar yapmak için birçok özelleştirme seçeneği ve yeni yenilikler içerir. Ayrıca rahat TYPE-C şarj portu ve kablosuz şarj tabanı (ayrı satılır), Minikin 3 200W Kutu MOD hem kolay TYPE-C şarjını hem de gelişmiş kablosuz şarjı destekler. Elektronik Sigara keyfinizi yeni bir seviyeye getirin.


asMODus Minikin 3 200w Box Mod
asMODus Minikin 3 200w TC Box Mod Özellikleri

Gelişmiş GX-200-UTC Yonga Seti
2x Yüksek Amperli 18650 pil ile çalışır.(Piller Ayrı Satılır)
Çinko Alaşımlı Yapı
Ergonomik Şekilli Şasi
Güç Çıkış Aralığı (VW veya Eğri Modu): 5.0-200.0W
Güç Çıkış Aralığı (Sıcaklık Kontrolü): 5.0-120.0W
Operasyonel Atomizer Direnç Aralığı: 0.1-3.0Ω
Sıcaklık Kontrol Aralığı: 100-300 ° C / 212-572 ° F
Net Yüksek Çözünürlüklü Tam Renkli Dokunmatik Ekran
Ayarlanabilir TCR ve TFR İşlevselliği
Ni200, Titanyum, SS316, SS317 ve SS304 için Sıcaklık Kontrol Ön Ayarları
Kullanıcı Tarafından Programlanabilir Watt Eğrisi Modu
Puf Sayacı
Dokunsal Geribildirim Hata Mesajını belirtir
G-Sensörü (Ekrandaki renkleri değiştirmek için ivme ölçer)
Yükseltilebilir Ürün Yazılımı Desteği
USB C Tipi Ürün Yazılımı Yükseltme ve Şarj Portu
Ters Polarite, Kısa Devre, Düşük Voltaj, Yüksek Direnç, Düşük Direnç, ESD, Aşırı Şarj, Aşırı Isınma ve Fazla Mesai Koruması
510 Bağlantı
5V 1Amper Şarj Önerilir
asMODus Minikin 3 200w Box Mod
Paket içeriğinde pil bulunmamaktadır, uyumlu piller pil seçeneklerinde belirtilmiştir. Asmodus Minikin 3 modeli 2 adet 18650 Pil ile çalışır.


Şarj tabanı ayrı satılır

Bir Minikin 3, Minikin 3 vape mod ve asmodus Minikin 3s kitini seçerken iki seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Minikin 3s, bir parmak izi sensörü, estetik açıdan hoş bir karbon fiber şerit ve bir Viento Sub-ohm tankına sahiptir! Hem Minikin 3 hem de 3s kablosuz şarj etme özelliklerine ve bir ivmeölçere sahiptir. Her ikisi de 2 yüksek drenajlı 18650 Li-ion hücre tarafından desteklenmektedir ve tüm bu özellikleri mümkün kılan yeni GX-200-UTC ile çalıştırılmaktadır.


Minikin 3S, Minikin V2 kadar ergonomik olacak şekilde tasarlanmış bir vücut şekline sahipken, biraz daha düz form faktörü nedeniyle cepte otururken daha rahat kalıyor. Asmodus Minikin 3 kutu modu, değişken watt veya tamamen kullanıcı tarafından programlanabilir watt eğrisi modumuzda 200W'a kadar çıkış yapma potansiyeline sahiptir ve ayrıca Ni200 için önceden ayarlanmış ayarlarla Minikin hattının geçmiş yinelemelerinden daha doğru bir sıcaklık kontrol paketine sahiptir. Tamamen ayarlanabilir TCR ve TFR işlevlerine ek olarak nikel, titanyum, SS316, SS317 ve SS304. Tıpkı diğer modlarımız gibi, bu cihaz da harika pil verimliliği sağlar. Minikin III ekranı, kullanıcının geçiş yapabileceği veya menü işlevinde basitçe seçebileceği altı farklı renk seçeneğine sahip tam renkli bir ekrandır. Bir G-sensörü var: cihazda kullanıcının ayarlara girmeden tüm renk seçenekleri arasında geçiş yapmasına izin veren bir ivmeölçer. Ekranın rengini doğrusal bir düzende değiştirmek için cihazı üç kez kısaca sallayın. Bu, menü fonksiyonundan kapatılabilir. İvmeölçer özelliği, kullanıcı cüzdanından veya sırt çantasından çıkardığında ekranın rastgele bir renge sahip olmasını sağlar.

Güvenlik, her vaper için hedefimizdir. Cihazın içine titreşim haptik geribildirimi sağlayan bir vibratör ekledik. Minikin 3, attyde bir kısa devre varsa, atomizer veya düşük pil yoksa titreşir. Bahsedilen hatalardan biri meydana geldiğinde bir uyarı mesajı da görüntülenecektir. Minikin 3, ek koruma için 6 harfli bir şifre etkinleştirme seçeneğine sahiptir. Mod açıldığında kullanıcıdan 6 haneli koduyla kilidini açması için bir mesaj görüntülenir. Bu, 21 yaşın altındaki çocukları, arkadaşları ve akrabaları olan kişilere güvenlik sağlar. Vape mod cihazı güncellenirken şifre kodu silinmez. Kullanıcı bir hırsızın Minikin v3 vape modunu çaldığını bilerek rahatlayabilir, temelde sadece bir tuğla çaldı.

Minikin 3 buhar modu, tescilli kablosuz şarj tabanımızla (ayrı satılır) uyumluluğa sahiptir, bu da masa başında çalışan, oyun oynayan veya sadece evde rahatlayan herkes için mükemmel şarj olanağı sağlar. Bu şarj yuvası 1A akım verir ve GX-200-UTC yongaseti yerleşik denge şarjı uygulasa da. Harici bir akıllı şarj cihazı her zaman daha güvenli, daha hızlı ve genel olarak daha verimli Li-ion şarj etmek için bir araç olacağından, bu şarj seçeneğinin 18650 hücrelerinizi yenilemek için kullanılan ana yöntem olmadığını öneririz.

Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim